Anasayfa        Tabela Dekorasyon        Tabela

Yan Menü

Tabela

Küçük ya da büyük tüm işletmelerin ,ticarethanelerin ,hatta dev holdinglerin bile kullandığı insanların dikkatini çekmek firmalarını ve ürünleri tanıtan ve belli bilgileri onlara empoze etmek amacıyla kullanılan en etkili reklam aracıdır. Yapımında ;Metal, ahşap, cam, sert plastik, tabelanın ana malzemeler kullanılır.

Pek çok tabela çeşitleri vardır. Bunlardan ;ışıklı tabela,ışıksız tabela,totem tabela, cephe veçatı tabelası, neon tabela, krom kutu harfler ve ledler le yapılan ışıklı kutu harf tabela seçenekleri reklam tabela sektörünün en çok tercih edilen tabela çeşitleridir.

Işıklı tabela: bir tabelanın görselliğini artırmak için kullanılan en önemli Tabela Çeşididir. Işıklı Tabela'nın bir çok çeşidi mevcuttur. Bunlar dan en çok kullanılan Tabela modelleri, Kutu Harf Tabela, Pleksiglas Tabela, Alüminyum Tabela, Polikarbon Tabela, Fener Tabela çeşitleridir.

Işksız tabela: Işıksız Tabela İç ve Dış mekanda kullanılan sadece gündüz kullanımlarında düşünülen Tabela Çeşididir. Işıklı Tabela'nın bir çok çeşidi mevcuttur. Bunlar dan en çok kullanılan Tabela modelleri, Kutu Harf Tabela, Pleksiglas Tabela, Alüminyum Tabela, Polikarbon Tabela, Fener Tabela çeşitleridir.

Totem tabela: bu tip tabelalar genellikle çok büyük ve gösterişli tabelalardır . açık alanlarda, şehirlerarası yollarda, cadde kenarlarında, uzaktan görülebilecek yerlerde ama en çok petrol istasyonlarında ve outlet centerlerde kullanılmaktadır.

Neon tabela: Neon tabela özel olarak üretimi yapılan neon çubuklar ile ateşte ısıtılarak yapılır. İçine çeşitli renklerde gaz doldurularak yanması sağlanır. Neon tabela güzel renkleri ve yüksek ışık gücü sayesinde ışıklı tabela seçenekleri arasında en çok tercih edilen tabela türüdür.

Sosyal Medyada Paylaş