Anasayfa        Promosyon Urunleri        Promosyon Teknoloji Ürünleri       USB Bellek

Yan Menü

USB Bellek

Usb bellek,günümüzde sıkça kullandığımız bir depolama aracı.Resimlerimizi,videolarımızı,önemli evraklarımızı içinde rahatça saklayabildiğimiz çantamızda hatta cebimizde taşıyabileceğimiz zamanın harikalarından biridir.Usb belleklerin boyutlarına ve hafızalarına göre çok fazla çeşidi vardır. Usb belleklerin hafızalarına göre değişimi 8gb,16gb,32gb… gibi değişebilir.Hızlarına göre de eşitlenen usb belleklerin 1.1, 2.0, 3.0 olmak üzere 3 türe ayrılan belleklerin en hızlısı da 3.0 olandır.

Usb belleği,bilgisayara,tablete hatta televizyona takarak içinde sakladığımız verilere kolayca ulaşabiliriz.Tak çıkar rahatlığı,sessiz kullanımı,sağlam yapısı ile boyutununda küçük olması avantajı eklenince günümüzün en etkileyici ürünlerindendir diyebiliriz.

Ayrıca fiyat anlamında da çok uygun olan bu ürünle hemen hemen her yerde karşılaşabiliriz.İçerisinde Word,excel,powerpoint,resim video gibi birçok veriyi saklayabilen ve kolay kullanımıyla iş yerlerinde,okullarda vb.gibi sayabileceğimiz birçok yerdeki insanlarda görmek artık çok şaşırtıcı olmasa gerek.

Sosyal Medyada Paylaş