Anasayfa        Promosyon Urunleri        Promosyon Matbaa Ürünleri

Yan Menü

Promosyon Matbaa Ürünleri

Ticari ilişkilerde sağlıklı iletişim kurabilmek için matbaa ürünlerine ihtiyaç duyulur. Asırlardan beri kağıt ve kalemin birlikteliği insanların iletişime büyük katkı sağlamıştır. Teknoloji ne kadar ilerlemiş olsa da iş hayatından matbaa ürünlerinin silinmesi pek mümkün değildir. Çalışanların her daim yanında taşıdığı dosyalar, defterler, bloknotlar ve daha nice yararlı matbaa ürünleri yararlılığı ile kendini belli etmektedir. İhtiyacın bu denli bariz şekilde ortada olması, promosyon ürünü olarak matbaa ürünlerinin seçilmesine zemin hazırlamıştır. Şirketteki birçok personelin yardımcı ekipmanı olan dosyaların üzerinde sizin logonuz basılıysa, saygınlığın ve tanıtımın en iyi şekilde gerçekleşeceği söylenebilir.

Promosyon matbaa ürün çeşitleri; bloknot, cepli dosya, klasör, karton çanta, küp kağıt, hatırlatma notları şeklinde uzayıp giden bir yelpazedir. Belgelerin tertipli bir şekilde dizilmesi ve zamansal düzenin ayarlanması için klasörler kullanılır. Klasörler depolama ve koruma özelliği bulunan sert kağıtlardan imal edilirler. Cepli dosya, hafiftir ve kolaylıkla toplantılarda kullanılabilir. Taşıma avantajı sayesinde reklamın farklı alanlarda görünür olmasını sağlar. Küp kağıtlar ve unutmayınız kağıdı ise promosyon matbaa ürünleri içinde yer alan ara ekipmanlardır. Her çalışanın masasında bir tane bulunması dolayısıyla reklamın yaygınlaşması için gereklidirler.  Promosyon matbaa ürünleri arasında kendine farklı bir yer edinen karton çantalar da çok yararlıdır.

Mat veya parlak selefon ile kaplandıkları için yağmurlu havalarda görünüşünü kaybetmezler; içinde taşıdıkları ürünü en iyi şekilde korurlar. Karton çanta, küçük esnaftan alışveriş merkezi işletmecilerine kadar birçok firma tarafından tercih edilir. Poşet çantaya göre daha şık tasarıma sahiptir ve doğal bir üründür. Karton çantalar bir alışveriş sonrası alındıktan sonra hemen atılmaz, uzun süre başka hafif taşıma işlemlerinde kullanılırlar. Bu durum gösteriyor ki, promosyon matbaa ürünleri içinde karton çanta ve cepli dosyanın gezici reklam özelliği de bulunmaktadır. Bir promosyon ürünü ne kadar çok yer geziyorsa, o kadar çok insanla karşılaşıyor demektir. Her insan, potansiyel bir müşteridir.

Bürolarda yaygın olarak kullanılan matbaa ürünleri, promosyon kapsamında dağıtıldığında, personel tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanır. İhtiyaç ve reklamın bir arada yürütülmesi uzman desteği ister.

Sosyal Medyada Paylaş