Anasayfa        Promosyon Urunleri        Promosyon Ajandalar

Yan Menü

Promosyon Ajandalar

İş Dünyası sektörünün en önemli ve ihtiyaç duyulan ürünlerin başında ajanda yer almaktadır. Yılın her günü içerisinde tutulan ve önemli notlarınızı almanıza yardımcı olan ajandaların reklam yönü de bulunuyor. Firmanızı temsil edecek baskı hizmetleri ile hem kendi reklamınızı yapabilecek hem de önemli notlarınızı tutabilme olanağına sahip olacaksınız. Ajanda sayfaların her birinde eksik olmayacak şekilde tarih; hafta, gün, ay, yıl ve tatil günleri yer alınması gerekmektedir. Refik Reklam, göz yormayacak sadelikte ajandalar tasarlayarak iş dünyasında ki birçok firmanın kullanabilmesine yardımcı oluyor. Üstelik ajandaların birden farklı özellikleri ve tasarımları bulunduğundan dolayı istediğiniz özellikteki ajandaları da tercih etmeye başlayacaksınız.

Ajanda çeşitleri göz attığımızda ister günü birlik olarak kullanabileceğiniz ajandalar, İster mekanizmalı özelliğe sahip, kutulu, termo suni ve spiralli özelliğe sahip olanlarını tercih edebilirsiniz. Ajandalar sürekli olarak göz önünde tutulduğundan dolayı işletmelerin not aldıkları önemli bilgilerin unutulmamasına yardımcı olan hatırlatıcı bir ürün olmayı da başarmış bulunuyor. Üstelik ajandaların bir diğer çeşitleri arasında cep ajanda da yer almaktadır. Bu sayede istediğiniz yere ajandanızı götürebilir ve önemli notlarınızı unutmazsınız. Kurumsal odaklı firmamız ajandalar üzerinde ki baskı tasarımlarını gerçekleştirerek aşırıya kaçmadan sade bir şekilde hizmetinize sunuyor.

Firmalar nezdinde bakıldığında en önemli promosyon ürünlerinin başında ajanda yer alıyor. Çoğu zaman firmalar tarafından reklam aracı olarak kullanılarak kendilerini hatırlatmalarına en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. İş Randevuları, toplantı, yapılacak işler ya da görüşmeler unutulmaması adına ajanda aracılığı ile not alınmakta ve günü geldiğinde unutulmadan hatırlanmaktadır. Üstelik ajandaların üretimlerine göre farklı model ve çeşitlerini görerek talep edebileceksiniz. Suni derili, salpa deri, kapaklı özelliğe sahip çeşitleri de bulunmaktadır.

Hayatımızda etkin bir rol alan ajandalar önemli bir plan defteri olarak karşımıza çıkmaktadır. Tanıtım, hatırlatma, tarih ve ay takipleri gibi hemen hemen tüm aşamalardan yararlanmanıza ışık tutan ajanda fiyatları son derece makul düzeyden sunuluyor. Bu sayede az maliyet kanalları ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ve promosyon ürününü de hayatınıza dahil etmeye başlayacaksınız.

Sosyal Medyada Paylaş