Anasayfa        Promosyon Tanitim        Promosyon Kalem Setleri

Yan Menü

Promosyon Kalem Setleri

Promosyon ürünleri ihtiyaçlara göre belirlenir. Günümüzde birçok büyük firma, promosyon reklamcılığının sağladığı avantajlardan yararlanmaktadır. Hatta bazı şirketler, derin dondurucu, dolap, vitrin gibi ürünlere kendi logolarını işleyip restoranlara dağıtmaktadır. Her gün yüzlerce insanın uğradığı bu mekanlarda, logonun görünür olması insanların bilinçaltına nüfus eder. Görsel algının satışları olumlu etkileyeceği de aşikardır. Ancak promosyon ürünü vasıtasıyla tanıtım yapılırken böylesi büyük yatırımların yanında küçük çaplı ama etkili ürünler de kullanılabilir. Bunların başında promosyon kalem setleri gelmektedir. Her daim kullanılır ve şık tasarımlı olması sebebiyle kişiler tarafından muhafaza edilmeye özen gösterilir.

Promosyon ürünlerinde tasarımın büyük bir önemi vardır. Hayal gücü yüksek insanlarla tasarlanan ürünler, olası müşterilerin beğenisini çekmede etkilidir. İnsanların dikkati çekildiğinde ise belirlenen ürünün kullanıldığı görülecektir. Promosyon kalem setleri insanlara yarar sağlar; ancak yararlılığın yanında şıklığıyla da dikkat çeker. Kalemin dünya üzerindeki manevi yeri yadsınamaz. İnsanlar bazı ürünlere gereğinden fazla sahiplenir, kalemler de bu ürünlerden biridir. Özellikle avukatlık, yazarlık, profesörlük yapan kişilerin kaleme verdiği önemi rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Toplum içinde saygınlığı olan bu kişilerin genellikle dolma kalem kullandıkları bilinmektedir. Ticaret gereği onlarla iş yaptığınızda lüks kalem setleri armağan ederek, dostluğunuzu pekiştirebilir, reklamınızı da yapabilirsiniz. Promosyon ürünleri teşvik, özendirme ve tanıtım amacıyla sunulabileceği gibi ikili ilişkilerin güçlenmesi açısından da kullanılabilir.

Promosyon kalem çeşitleri çok fazladır, sadece dolma kalemden ibaret değildir; teknoloji ile birlikte hayatımıza giren dokunmatik kalemler ve lazer poiner da oldukça dikkat çekicidir. Yıllardır kullanılan kurşun, tükenmez, fosforlu kalemlerin de yaygın kullanıma sahip olduğu görülmektedir. Reklamcıların sıkça tercih ettiği bir diğer kalem çeşidi de içinde broşür bulunduranlardır; rulo halinde kalemin gövde kısmında yer alan broşür, parmak yardımıyla çekildiğinde düz bir hale gelecek ve okunabilir olacaktır.

Birbirinden fonksiyonel kalemler ile en iyi tanıtımı yapabilirsiniz; üstelik promosyon kalem dağıtırken mevsim şartlarını da düşünmenize gerek kalmaz. Çünkü kalemler yılın her mevsimi kullanılır. Ayrıca promosyon kalem fiyatları gayet makuldür ve her kesimden insanın yazma ihtiyacını karşılayarak müşteri memnuniyeti sağlar.Bununla birlikte bir diğer yazımız olan promosyon kalemler makalemizide okuyabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş