Anasayfa        Promosyon Tanitim        Promosyon Çanta

Yan Menü

Promosyon Çanta

Promosyon ürünleri ile tanıtım yapılması planlanıyorsa ürünün doğru belirlenmesi gerekir. Ürün belirlenirken zaman, mevsim, kullanışlılığı, tasarımı gibi şartlar iyi değerlendirilmelidir. Promosyon dağıtımındaki asıl amaç, marka ismini ön plana çıkartarak satış potansiyelini artırmaktır. İnsanların sizin imal ettiğiniz ürünleri ya da hizmeti bilmeli ki güven sorunu ortadan kalksın. Bu amaç doğrultusunda, belki de sizin ürettiğiniz bir çanta çok iyi bir sunuş aracı olarak dikkat çekiyor.

İnsanlar arasında sıkça kullanılan çantalar, kaliteli malzemeden yapıldığında uzun ömürlü bir birliktelik sağlar. İnsanların hayatını idame ettirirken yararlandığı çantaları yanlarından ayırmadıklarını gözlemlemişsinizdir. Eğer tanıtım amacı ile promosyon ürün dağıtacaksanız, tercihiniz promosyon çantalar olabilir. Hem kullanışlıdır, hem de sürekli kullanılır. Üstelik çantaların kullanım amaçları da çok fazladır. Bayanlar için bir makyaj çantası, iş adamları için evrak çantası ya da tatilciler için plaj çantası çeşitleri vardır. Ayrıca promosyon çanta çeşitleri bunlarla da sınırlı değildir; bel çantası, çek karnesi kılıfı, diploma kılıfı, elyaf çanta, ham bez çanta, laptop çantası, postacı çantası, seyahat, sırt çantası, termos çantası, suni deri çanta ve spor çantası gibi çeşitleriyle çok kapsamlı bir kullanım imkanı tanırlar.

Promosyon çantalar insanlar tarafından sevilir, çünkü çanta yararlıdır. Örneğin bir sırt çantası çok fonksiyoneldir; her hangi bir nesnenin taşınmasına yarar sağlar. Aynı şekilde spor çantası da sıkça kullanılan bir üründür. Tasarımı güzel yapılmış çantalar sabit bir yerde kalmazlar, insanlar aracılığıyla sürekli kalabalıklar arasında dolaşırlar. Bu durum ise etkili bir reklam malzemesinin kitleye ulaşım sürecini oluşturur. Promosyon ürünlerinin tümünde olduğu gibi çantalarda da tasarımın önemi büyüktür. Logonuz çanta üstünde yer alacaksa bunu büyük puntolar ve görkemli görsellerle yapmayın; reklam ajanslarının tecrübesine kulak verin. Göze çarpmak ve göze batmak arasındaki ince çizginin farkına varmak, reklamcının işidir.

Etkili bir yöntem olan promosyonlar, potansiyel müşterileri ürün almaya teşvik eder. Yılın her ayı kullanılabilen çantalar da iyi bir promosyon ürünüdür. Promosyon çanta fiyatları diğer ürünlere göre daha pahalıdır ancak insanlar üzerinde yaptığı etki de nitekim daha fazladır. 

Sosyal Medyada Paylaş