Anasayfa        Matbaa Grafik        İnsortler

Yan Menü

İnsortler

İnsert tasarımı broşür ya da el ilanı sınıfına giren ve firmanızı geniş kitlelere ulaştırabilen reklam amaçlı yapılan bir matbaa hizmetidir. İnsört basımı olarak ta adlandırılan bu hizmeti daha çok perakende olarak hizmet veren firmalar müşterileriyle sürekli iletişim halinde olma için yaptırırlar. Bu yöntem etkili bir promosyon ve reklam aracı olarak değerlendirilmelidir. Bu etkisi nedeniyle üreticilerin bile son zamanlarda rağbet ettiği insert baskısı, ucuz fiyatları ile etkili bir reklam olarak değerlendirilmektedir. 


Katalog çalışmasına göre, insert fiyatları daha ucuz ve maliyetleri daha düşük uygulamalardır. Bunlar firmaların markalaşma sürecinde en iyi yardımcılarıdır. İnsert baskısı 90 gr ile 170 gr arasında ince kuşe kâğıda yapılmaktadır. İnsörtler katlamalı olarak yapılabileceği gibi çok sayfalı olduğunda zımbalı şekilde tasarlanabilirler. Tasarım ve İnsört baskı aşamasında müşteriler buna kendileri onay verebilirler. İnsert baskısı arzu edilirse az sayıda ve özel tasarım şeklinde de hızlı bir şekilde basılabilmektedir. Dijital baskı makineleri bu konuda işlemleri hızlandırmakta ve insert baskıların çok kısa sürede hazırlanmasını sağlamaktadır.


İnsert basımı hızlı bir şekilde müşterilere ulaşma yoludur. Düzenli olarak müşterilere mağazaların uygulamakta olduğu indirimleri ve kampanyaları haber olarak duyuran bir özellikleri bulunmaktadır. Canlı renklerle basımı yapılan insertlerin faydası müşterinin öğrenmesi gereken tüm indirimleri bir arada görmesini sağlar. Canlı renkler kullanılan insörtler müşterilerin daha fazla dikkatini çekecektir. Etkili ve düzenli hazırlandıklarında faydalarını göreceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaş