Anasayfa        Matbaa Baski        Afişler

Yan Menü

Afişler

Hedef kitlenize etkili bir tanıtım yaparken adına görsel hafızayı kontrol altına almanın en kolay yollarından biri afiştir. Afiş, hedef kitlenize doğrudan ulaşabilmenize yardımcı olan en etkili ve az maliyetli reklam aracılarından birisidir. Firma ya da şahısların çoğu artık hem iç mekânda hem de dış mekanda reklamlarını yapabilmek adına afiş tasarım yoluna başvurmaktadır.

Afiş tasarımları konusunda ihtiyaç sahibi bireyler üst düzey kalitede hizmetlerimizi sunuyor ve reklam faaliyetlerini sorunsuz bir şekilde yürütebilmelerine yardımcı oluyoruz. Reklamcılığın temel taşlarından biri olmayı başaran afişler dikkat çekmenize ve hedef kitleyi kendi bünyeniz altında toplamanıza da en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Refik Reklam, birbirinden kaliteli afiş tasarımlarını gerçekleştirerek hedef kitleyi doğrudan kuruluşunuzun etrafında toplamanıza en iyi şekilde yardımcı oluyor. İster ticari, ister politik, ister sosyal ve kültürel açıdan tanıtımı yapma gereği duyduğunuz her ne varsa bu konuda yardımcı oluyoruz.

Reklam afişleri, sosyal afişler ve kültürel afişler gibi geniş hizmet yelpazesine sahip olduğumuz için hangi tercihte bulunursanız bulun istekleriniz minimum zaman aralığı içerisinde yerine getirilmeye çalışılmaktadır. Hem iç hem de dış mekânda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz afişler, hem marka algısı yaratmanıza hem de hedef kitleye sürekli olarak isminizi hatırlatmanıza da yardımcı olacaktır. Fakat önemli olan bir diğer husus ise Afişlerin boyutlarıdır. Afiş tasarımlarımızı gerçekleştirirken değerli müşterilerimizin istedikleri ölçüler üzerinden afiş boyutları belirlenmektedir. Buna göre 30x50, 50x70, 70x 100 gibi boyutlarında tasarımlarını yaptırabilirsiniz. Mekanın ve ya dış alanın büyüklük ya da genişlik durumuna bağlı olarak afiş ölçülerinizde de bir esneklik olabilir. Ayrıca isterseniz kiralık ve satılık olarak iki farklı seçenekten birini de tercih edebilirsiniz. Yalnızca birkaç gün için afiş hizmetlerine ihtiyacım var diyorsanız kiralık afiş çalışmalarından da yararlanabilirsiniz.

Afişin Katkıları Nedir?

Günümüzün en etkili iletişim araçlarından biri olmayı başaran afişlerin az maliyet içermesi en önemli avantajlarından birisidir. Ayrıca reklamınızı yapabilmeniz adına günlerce beklemenize de gerek yoktur. Afiş fiyatları için minimum bir maliyet ödeyerek geniş kitlelere sesinizi geniş çaplı bir şekilde duyurabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş