Google’de Üst Sıralarda Çıkmak

Google’de üst sıralarda çıkmak için sitemizin google ile uyumlu çalışması gerekir. Yani sitemize giren ziyaretçilerin fazla olmasını istiyorsak google’ın sitemizi sevmesi gerekiyor. Fakat google’de üst sıralarda çıkmak sanıldığı kadar kolay değil. Çünkü google sitemizi 200 den fazla kriterle değerlendiriyor.

Üst sıralarda çıkmak için dikkat etmemiz gereken bazı kurallar var. Mesela almış olduğumuz alan adı ile sitemizin içeriği uyumlu olmalı ve sitemizdeki içerikler özgün olmalıdır. Web sitemiz sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde çalışmalıdır. Sitemizdeki bilgiler her daim taze tutulmalıdır. Ayrıca facebook, twitter veya google adwords kullanarak sitenin reklamları verilmelidir.

Google’de üst sıralarda çıkmak için yapabileceğimiz veya yaptırabileceğimiz diğer bir yöntem ise arama motoru optimizasyonu yani SEO’dur. Fakat seo herkesin yapabileceği bir işlem değildir. Alanında uzman kişiler tarafından yapılması gerekiyor. Peki bütün bunları yaparak hemen üst sıralara çıkabilir miyiz?. Tabi ki hayır. Çünkü Google’de üst sıralara çıkmak zaman ve sabır işidir.Sosyal Medyada PaylaşYorum Yapınız

Seo Nedir

SEO İngilizce Search Engine Optimization k...

Google’de Üst Sıralarda Çıkmak

Google’de üst sıralarda çıkmak için ...

Adwords Nedir ?

Google adwords ; google’ın bize sunmuş ...

Adwords Reklamcılık Hizmetleri

Dünyada internet kullanımı yaygınlaşmış ve...

Günümüzün En Önemli Aracıları Web Siteleri

İnternetin hızlı bir şekilde gelişmesi ile b...

Bakırköyde Web Tasarım

Kurumların kimliğini yansıtıp dünyaya tanıt...