Totem Tabela Güngören

Güngörendeki tabelacılar olarak bu seferde bu tabela çeşidini inceleyeceğiz; Totem tabelalar genellikle açık alanlarda, şehirlerarası yollarda ve cadde gibi yerlerde kullanılan tabelalardır.Bu tabela çeşidi büyük binaların büyük alışveriş merkezi, devlet kuruları vb. reklamlarının uzaktan daha iyi fark edilmesi için tasarlanmış büyük ve gösterişli tabelalardır. Totem tabelaların kendi içinde de çeşitleri vardır. En belirgin şekli ışıklı ve ışıksız olanlarıdır. Işıklı olanların içerisinde elektrik tesisatı veya güneş sistemi kullanılır.
Totem tabelaların ışıklı ve ışıksız gibi daha birçok çeşidi vardır.

Yapım Aşaması Nedir?

Güngören tabelacı olarak önerimiz. Totem tabelaların bu işin içinde olan uzman kişiler tarafından yapılmasıdır. Öncelikle vektör tabanlı programlarla grafiği tasarlanır. Tasarlanan grafiği alüminyum tabana geçirmek için metal kesiciler kullanılır. Kullanılan bu kesiciler lazer kesimdir. Kıvrım noktaları makinelerde şekillendirilerek kesim yapılır. Daha sonra fırın boya sistemiyle boyası atılır.

Güngörendeki tabelacılar olarak önerimiz; Tabelanın yeri doğru seçilmesinden yanadır. Bu olay çok önemlidir Ölçülerine uygun yapılmalıdır. Tabelanın kurulacağı yeri beton dökerek güçlendirmek gerekir. Tabelanın fırtınalarda yıkılmaması için sağlam malzeme kullanılması gerekmektedir.

Avantajları

Güngören tabelacı olarak totem tabela avantajlarına bakacak olursak; Totem tabelalar reklam tanıtımında oldukça önemlidir. Boyut itibari ile oldukça gösterişlidirler ve uzak mesafeden rahatlıkla görülebilirler. Bu tabelalar tasarımlarıyla müşterileri etkiler ve daima ilgi uyandırır.Sosyal Medyada PaylaşYorum Yapınız

Vinil Germe Tabela Güngören

Güngören deki tabelacılar olarak vinil g...

Totem Tabela Güngören

Güngörendeki tabelacılar olarak bu sefer...

Işıklı Tabela Güngören

Güngörendeki tabelacılardan biri olan firmamız...

...

...

...