Pleksi Tabela Zeytinburnu

Tabela sektörünün günümüzde gelişme kat etmesinin en büyük sebebi, firmaların içinde bulundukları rekabet ortamıdır. İhtiyaçların çağa ayak uydurması nispetinde farklılaşması ve daha çok ayrıntı odaklı çeşitlenmesi, üreticiler arasında reklam ihtiyacını doğurmuştur. Ufak bir büfe işletmecisi ile alışveriş merkezlerinin arasında müşteri potansiyeli olarak farklılıklar olmasına rağmen itibar açısından hiçbir farklılık yoktur. Müşteriyle buluşmak için her ikisinin de kurumsal itibarını yüksek tutması ve adını duyurması gerekir.

Ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen reklamcılık şekli, tabeladır. Farklı desen, tasarım ve malzeme ile üretilen tabelalar, gözümün alabildiği alan içinde kalan tüm dükkanlarda görülür. En çok tercih edilen tabela çeşidi ise kutu harf şeklinde olanlarıdır. Güçlü akrilikten yapılan ve geç kirlenen pileksi tabela bu sınıfa dahildir. Zeytinburnundaki tabelacılar tarafından titizlikle yapılması gereken tabela çeşitleri, yanlış işçilik sonucunda gereksiz enerji harcamalarına neden olabilir; ayrıca zamanla tabelada çöküntüler ve boyasında değişmeler yaşanacaktır. Dayanıklı olduğu için tercih edilen Pleksi Tabela (pleksiglass) dış ve iç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Hava şartlarında deforme olmayan, ışığı iyi yansıtan bu dökümlü tabelalar, hayatımızın her adımında karşımıza çıkmaktadır. Pleksiler sadece reklamcılık sektöründe de kullanılmaz. Ayrıca stand, kutu yapımı, broşürlük, isimlik, ilaç standı olarak da farklı şekillerde görücüye çıkmaktadır. Pleksiyi, zeytinburnundaki tabelacılar ışıklı ve ışıksız olarak iki alternatif halinde tabela imalatında kullanmaktadır. Kutu harf tabela çeşitleri; Pileksi, Dekota, Alüminyum, Paslanmaz Krom, Pirinç, Köpük kutu şeklinde sıralanabilir. Hepsinin amacı en iyi görünürlüğü sağlamaktadır. Özel tasarım esasına göre imalatı yapılan Zeytinburnu tabela, önce planlanmalı sonra işleme konulmalıdır. Yapılacak harfler Router ve Lazer yardımıyla olması gerektiği yerden düzgünce kesilir. Daha sonra eldeki malzemeye göre boyası atılır. Boyanın önemi büyüktür; kaliteli boya ileride olası bir paslanmaya karşı dayanaklılık gösterir.

Kutu harf tabelaları işletmelerin ismini öne çıkarır. Bu sebeple çok fazla kurumun tabelasında bu çeşitten faydalanılır. Büyük boyutu ve ışıklı olması, potansiyel müşterileri adeta kendine çeker.Zeytinburnu tabela ihtiyacında uzman birine başvurmak ve doğru işçilik beklenilmelidir.Sosyal Medyada PaylaşYorum Yapınız

Işıklı Tabela Zeytinburnu

Zeytinburnundaki tabelacılar olarak bugün...

Led Tabela Zeytinburnu

Zeytinburnundaki tabelacılar olarak bahset...

Çatı Tabela Zeytinburnu

Zeytinburnundaki tabelacılar bugün sizler...

Işıksız Tabela Zeytinburnu

Zeytinburnundaki tabelacı olarak bugün in...

Polikarbon Tabela Zeytinburnu

Zeytinburnu tabelacı olarak sizlerle p...

Zeytinburnu Tabela

Zeytinburnu tabela olarak bugün sizlere ta...