Işıksız Tabela Zeytinburnu

Zeytinburnundaki tabelacı olarak bugün inceleyeceğimiz konu ışıksız tabelalardır.Öncelikle tabela çeşitlerinden ışıklı tabelayı ele alalım ve yazımızın devamında bunları karşılaştıralım. Işıklı tabelalar içinde bulundurduğu ışık kaynağı sayesinde kolaylıkla dikkat çeker, ve karanlıkta görmek mümkündür. Genellikle büyük işletmeler kullanır.Işıksız tabela ise hem büyük hem küçük bir çok işletmenin kullandığı tabelalardan biridir. Işıklı tabelaya göre kasa genişliği azdır, fazla yer kaplayan aydınlatma düzeneğinin olmamasıdır. İşletmelerin isteğine göre tasarımı yapılabilir.Işıksız tabelanın kendı içinde ayrılan bir çok çeşidi vardır.B unlar Işıksız Kompozit Tabela, Işıksız Krom Kutu Harf,  Işıksız Fener Tabela, Işıksız Polikarbon Tabela, Işıksız Pleksiglas Kutu Harf Işıksız Alüminyum Tabela dır. Bu konuya yazımızın devamında değineceğiz.

Neden Işıksız tabela ?

Altı tane ışıksız tabela çeşidi vardır.Işıksız Kompozit Tabela, Işıksız Krom Kutu Harf,  Işıksız Fener Tabela, Işıksız Polikarbon Tabela, Işıksız Pleksiglas Kutu Harf Işıksız Alüminyum Tabela olmak üzere ayrılabilir. Bu kadar çeşidi olmasını yanı sıra yer kaplayan ışık düzeneği olmadığından avantajlıdır, ancak güneş ışığında kolaylıkla görünen ışıksız tabelalar gece karanlığında görülmesi çok zordur. İçerisinde led kullanılmaz, ömrü uzundur.

Neden ışıksız tabela ?

Işıksız tabelalar oldukça dayanıklıdır, masrafı azdır, uzun ömürlüdür, fazla yer kaplamaz, görsel açıdan iyidir. Ucuz ve kolay reklam yoludur.Eğer ışıksız tabela yaptırmayı düşünüyorsanız veya ışıksız tabela fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız zeytinburnundaki tabelacı sitemizdeki numaralardan ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada PaylaşYorum Yapınız

Işıklı Tabela Zeytinburnu

Zeytinburnundaki tabelacılar olarak bugün...

Led Tabela Zeytinburnu

Zeytinburnundaki tabelacılar olarak bahset...

Çatı Tabela Zeytinburnu

Zeytinburnundaki tabelacılar bugün sizler...

Işıksız Tabela Zeytinburnu

Zeytinburnundaki tabelacı olarak bugün in...

Polikarbon Tabela Zeytinburnu

Zeytinburnu tabelacı olarak sizlerle p...

Zeytinburnu Tabela

Zeytinburnu tabela olarak bugün sizlere ta...