Işıklı Tabela Güngören

Işıklı Tabela Güngören

Güngörendeki tabelacılardan biri olan firmamızın sizler için hazırladığı Işıklı Tabela Güngören adlı yazıda Işıklı tabela çeşitleri, ışıklı tabela neden tercih edilmeli?, ışıklı tabela fiyatları gibi konular geçmektedir. Lafı fazla uzatmadan konuya girelim.

Işıklı tabelalar görüntüyü daha hoş, canlı kılmak amacıyla arzu ettiğiniz ışıklandırma sistemiyle süslenerek hazırlanan tabela türlerinden biridir. Her tür tabelaya ışıklandırma sistemi takarak, ışıklı tabela denilebilir. Bunun en iyi örneği ışıklı krom harf tabeladır. Adından da anlaşılacağı üzere normalde kromu kesip şekil verilerek hazır hale getirilen bu tabelalara, led sistemi takılarak ışıklı krom harf tabela şeklinde sunulabilir. Örnekler çoğaltılabilir ancak led tabelalardan devam edelim. Led tabelalar çinden ithal edilen elektronik ışıklandırma sistemiyle kurulur. Kapalı ve açık alanda rahatça kullanılabilir, ancak gün ışığında ışıklar fazla belli olmaz. Olumsuz hava koşullarına karşı korunmalıdırlar.

Işıklı Tabela Neden Tercih Edilmeli?

• Işıklı tabelalar, uzun yıl kullanıma uygun olduğundan bir tercih sebebidir. Ancak bu her ışıklı tabelanın uzun süre kullanılacağı anlamına gelmez. Işıklı tabelaların ömürleri içindeki ledlere bağlıdır. Işıklı tabelalar yapılırken abartı elektrik harcamayan, uzun ömürlü kaliteli ledler tercih edilmelidir.
• Maddi yönden diğer tabela çeşitlerine göre daha uygun fiyatları vardır ve diğer tabela çeşitlerinden daha hoş bir görüntü sağlar.
• Gece kolayca farkedilebilir, böylece geç saatlere kadasr çalışan firmalar farkındalık yaratır.

Işıklı Tabela Fiyatları

Işıklı tabela fiyatları, tabelanızda kullanılan malzemeye, ışıklandırma sistemine ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Eğer tabelanızı uzun süre kullanmak istiyorsanız uzun ömürlü ledler satın almanızı sizlere tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde 5-6 yıl sonra ledlerinizin ömrü tükenecek, tabelanız size çeşitli zorluklar çıkaracaktır. Böyle sorunları önlemek ve müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla her müşterimize arzu ettiği kadar kaliteli ürünler üretip, paralarının tam karşılığını almaları için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Eğer dilediğiniz bir tabela çeşidi varsa ve fiyat almak isterseniz sitemizde bulunan fiyat hesapla bölümünden ortalama bir fiyat alabilir ya da yine sitemizde bulunan bize ulaşın sayfasından bizlerle iletişim kurabilirsiniz.Sosyal Medyada PaylaşYorum Yapınız

Vinil Germe Tabela Güngören

Güngören deki tabelacılar olarak vinil g...

Totem Tabela Güngören

Güngörendeki tabelacılar olarak bu sefer...

Işıklı Tabela Güngören

Güngörendeki tabelacılardan biri olan firmamız...

...

...

...