Çatı Tabela Nedir ?

Bugün tabela çeşitlerinden biri olan çatı tabela hakkında bilgiler aktaracağız.Yazımızda çatı tabela hakkında çatı tabelanın ne olduğunu bununla birlikte nasıl uygulandığını ve ne gibi avantajları olduğunu öğreneceğiz.Diğer tabela çeşitlerine göre daha farklı ölçülerde tasarlanan ve yüksekte olduğu için çok ileriden de görünebilen tabela çeşididir.Bundan dolayı bir çok tabela çeşidine göre daha fazla malzeme kullanılmaktadır.Tabela yüksekte olduğundan dolayı dikkat çekmesi için alana göre büyüklüğü oldukça önemlidir.Bununla birlikte dikkat çekmesi açısında görsel olarakda tabela çok iyi bir şekilde dizayn edilmelidir.

Çatı Tabela Nasıl Uygulanır?

Öncelikle Çatı Tabela uygulanacak yer belirlenir ve çalışmalar yapılır. Yüksekte montaj yapıldığı için rüzgar gibi faktörlere karşı çok dikkatle montaj yapmak gerekir. Çatı tabelasına uygulanacak harflerin boyutları bina ile ilgili bütün unsurlar göz önünde bulundurularak hesaplanmalıdır. Rüzgara ve başka etkenlere karşı dayanıklı olması için titizlikle monte edilmelidir.

Çatı Tabelanın Avantajları Nelerdir ?

Çatı Tabelası özellikle, başka binalar arasında dikkat çekmeyen işletmeler için çok avantajlı bir seçimdir. Yüksekte olduğu ve çok ileriden de farkedilebildiği için birçok kişiye hitap eder.Sosyal Medyada PaylaşYorum Yapınız

Yönlendirme Tabelaları Bakırköy

Yönlendirme tabelalarının en çok tercih ed...

Branda Afiş Bakırköy

Branda afiş tabela tabela çeşitleri arasında e...

Neon Tabela Bakırköy

Bakırköy tabelacı olarak şimdi ise tabe...

Alüminyum Tabela Bakırköy

Bakırköy tabelacı olarak bugün inceleyeceğimi...

Totem Tabela Bakırköy Tabelacı

Şimdiki konumuz tabela çeşitleri arasında yine...

Kutu Harf Tabela Bakırköy

Tabela çeşitlerinden bir diğeri ise kutu harf t...