Bakırköyde Brandacı

Branda; su ve güneş ışığına dayanıklı, kısa süre içerisinde kurulabilen, gerektiğinde toplanabilen yapılardır. Brandalar hızlı kurulumu ile tercih edilmektedirler. Su ve ışık etkilerine dayanabilen kumaşlardan üretilmiş olan brandalar, su ve güneş ışıklarından mevsimine göre koruma sağlayan bahçede, plajda, havuzda, halı saha kapatma, araçlar da kullanılan ürünlerin genel adıdır.
Özellikle sigara içiminin yasak olduğu kapalı mekânlarda sigara içilecek yerlerin etrafı brandalarla kaplı olmaktadır. Yazın ise özellikle plajlarda sıkça kullanılmaktadır. Brandalar, kısaca yağmurdan ve güneşten korunmak istenen her türlü malzemede kullanılabilmektedirler.

Bakırköyde brandacı olan firmamız branda ve kumaşından üretilen malzemelerin kullanım şekillerini şu şekilde karşımıza çıkacağını belirtmiştir:Soğuk havalarda cafeler de ve restoranlarda mekânın dış kısmına çekilen ve gelen olarak ta sigara yasağının olduğu yerde müşterilerin rahat edebilmesini sağlayan kaplama bölümleri en fazla rastlanan türlerdendir. Yazları ise branda çeşitlerinin kullanımını daha yaygındır. Cafe, çay bahçeleri ve havuzlarda güneş ışığından korunmak için kurulu şekilde karşılaşırız. Ticari işletmelerde çok karşılaştığımız brandalar, evlerde ve balkonlarda da kullanımı yoğundur. Tabi ki kullanım alanları bunlarla sınırlı değildir. Tekne, kamyon, otomobil ve kamyonetlerde de kullanımı vardır.

Bakırköyde brandacı olarak şimdi ise brandanın sık kullanıldığı diğer alanlara bakalım. sık kullanıldığı diğer alan ise bahçe ve plaj şemsiyeleridir. Özellikle hava sıcaksa branda kumaşından yapılmış şemsiyeleri sıklıkla görebiliriz. Bahçe ve plaj şemsiyeleri küçük alanda kullanılmak amacı ile üretilmiş olan branda çeşitleridir.Tabii ki bunların dışında büyük alanlar için üretilmiş branda çeşitleri de mevcuttur. Örnek verirsek; inşaat ve benzeri alanlarda geçici olarak kullanılan şantiye alanları, ramazanların olmazsa olmazı iftar çadırları, özellikle sirk gibi büyük toplu eğlence merkezlerinde de görebiliriz.Sosyal Medyada PaylaşYorum Yapınız

Yönlendirme Tabelaları Bakırköy

Yönlendirme tabelalarının en çok tercih ed...

Branda Afiş Bakırköy

Branda afiş tabela tabela çeşitleri arasında e...

Neon Tabela Bakırköy

Bakırköy tabelacı olarak şimdi ise tabe...

Alüminyum Tabela Bakırköy

Bakırköy tabelacı olarak bugün inceleyeceğimi...

Totem Tabela Bakırköy Tabelacı

Şimdiki konumuz tabela çeşitleri arasında yine...

Kutu Harf Tabela Bakırköy

Tabela çeşitlerinden bir diğeri ise kutu harf t...