Bakırköy Tabela

Bakırköy tabelacılar olarak sizlere tabela ve tabela çeşitleri hakkında bilgi vereceğiz. Genellikle dış mekanda bilgi vermek, reklam ve yönlendirmek amacıyla kurumların ticari ya da kamu hizmeti amaçlı insanların ilgisini çekmek ve bilgileri onlara aşılamak amacıyla kullandıkları platformlardır. Tabelalar kullanılacak amaca ve ortama göre boyutları , renkleri, biçimleri değişebilir.Bakırköy tabela sizler için en uygununu seçerek hizmetinize sunuyor. Tabelanın bir diğer önemli kısmı ise göze hitap etmesi, yani yapılan alana, iş yerine yakışır bir görüntüde olması.Bu konuda bakırköy tabela çalışanı olan uzman grafiker arkadaşlarımız isteğiniz doğrultusunda grafiğinizde değişiklik yaparak beğeninize sunuyor. Tabela reklam sektörü için çok önemlidir. En ufak işletmeden büyük holdinglere kadar kullanılan etkili bir reklam aracıdır.Bakırköydeki tabelacılar  Bir çok tabela çeşidi vardır bakırköy tabelacılar olarak yazımızın devamında buna değineceğiz .

Led tabela bakırköy

Led tabelalar kasası geniş içinde led ışıklar bulunan tabelalardır. Kalitesiz ledlerde tabela ömrü 3-5 ay arası gidecektir. Kaliteli bir tabela ise yıllarca kullanılabilir. Led tabelaların içinde bulunan ışıktan dolayı kalite çok önemlidir. Tabela vergileri ve elektirk güç tüketimi diğerlerine nazaran azdır.

Pleksi Tabela bakırköy

Öncelikle pleksi mağaza içi ürün tanıtımlarında kullanılan yağmura dayanıksız bir hammaddedir. Renkli ve renksiz çeşidi bulunur, saydam veya yarı saydam olabilir. Pleksiler döküm levha şeklindedir. Pleksi tabelalar pleksiglasdan yapılmış tabela çeşididir.

Işıklı tabela bakırköy

Işıklı tabelaların ön tarafında ışık sistemi ya da logo kullanılır. Her alandan kolayca görülebilecek şekilde tasarlanmıştır. Işık güçleri çok fazladır. Uzun yıllar kullanılabilir, gece kolaylıkla görülebilir. Hammadde olarak pleksi-alüminyum, polikarbon v.b bir çok malzemenin bir araya gelmesiyle oluşur. Uzun ömürlü olması için grafik çalışması kusursuz olmalıdır.

Işıksız tabela bakırköy

Işıklı tabela ile kıyasladığımızda kasa genişliği azdır, geceleri görülemez. Su ile temas ettiğinde paslanır, ömrü azalır. Diğerlerine kıyasla daha düşük maliyeti vardır.

Neon tabela bakırköy

Neon reklam tabelası yapılırken malzeme olarak neon çubuklar kullanılır. Florsan camlardan oluşan bu çubuklar logonun ısıtılarak şekil verilmesinden sonra havanın çekilmesinden içinde hava olmayan çubuklara neon gazı eklenir. Kırmızı renkte olan bu gaz renklerin yanması için gereklidir. Neon tabelalar diğer tabela çeşitlerine göre daha fazla enerji tüketir ancak tüm logo ve şekiller kolayca kullanılabilir. Kaliteli bir neon tabela yıllarca kullanılabilir ancak kalitesiz hammddelerle elde edilmiş neon tabelanın ömrü uzun değildir. Geceleri çok fazla ilgi çeker, işletmenin farkındalığını arttırır

Branda afiş tabela bakırköy

Branda afiş tabelası müşterilerimizce en çok tercih edilen tabela çeşitleri arasında yer alır. Diğer çeşitlere göre oldukça ucuz olan bu tabela çeşidi hem iç hem dış mekanda kullanılabilir. Bakırköy tabela olarak elimizde bulunan kaliteli hammaddeleri son model dijital baskı makinemizde kullanarak kaliteli hizmeti son derece kısa sürede vermeye özen gösteriyoruz.

Alüminyum tabela bakırköy

Alüminyum tabele iç ve dış mekanda kolayca kullanılabilir. Sağlamlık olarak en çok trcih edilen tabela çeşididir. Görsel açıdan çok çok güzel bir görüntü sağlamasının yanı sıra ışıklı ve ışıksız olarak ikiye ayrılır. Alüminyum tabela, Bakırköy tabelanın size sunduğu çeşitlerden sadece bir tanesidir.

Totem tabela bakırköy

Totem tabelalar dış mekanda ve iç mekanda kolayca kullanılabilecek göze hoş gelen genellikle boş arsalarda, otobanlarda, site girişleri ve park alanlarında yönlendirmek, bilgi ve reklam amaçlı kullanılır. Görüntüsü toteme benzdiği için ismi totem tabela olmuştur. Bakırköy tabela sizler totem tabelayı kaliteli olarak sunuyor.

Vinil germe tabela bakırköy

Vinil germe tabelası diğer tabelalarımız arasında maliyeti en düşük olan tabela çeşididir. Bunun asıl nedeni el değmeden dijital baskı ile kolay ve hızlıca yapılmasıdır. Işıklı ve ışıksız vinil germe tabelası olarak ikiye ayrılır. Bakırköy tabela olarak size her ikisini de sunuyoruz. Işıklı vinil germe tabelasının maliyeti yüksektir lakin gece kolayca görülüp dikkat çekebilir. Işıksızın ise maliyeti düşüktür ve gece görülmesi zordur.

Çatı tabela bakırköy

Çatı tabelaların tek kullanım alanı dış mekandır. Yüksekte olduğundan kapsadığı alan çok fazladır. Uzaklardan kolayca görünebilen bu tabelalar müşterilerin dikkatini kolayca çekmesinin yanı sıra reklam amaçlı da kullanılabilir. Çatıda kullanıldığından çok malzeme kullanmak gerekir, maliyeti yüksek ulaştığı kişi sayısı fazladır. Üzerindeki yazılar kolayca okunur, resimler kolayca görülür.

Bakırköy tabela olarak tabela çeşitlerini, tabelanın ne olduğunu ele aldığımız bu yazımızın da sonuna geldik. Siz de kaliteli tabelaları günlerce beklemeden yaptırmak isterseniz sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.Sosyal Medyada PaylaşYorum Yapınız

Yönlendirme Tabelaları Bakırköy

Yönlendirme tabelalarının en çok tercih ed...

Branda Afiş Bakırköy

Branda afiş tabela tabela çeşitleri arasında e...

Neon Tabela Bakırköy

Bakırköy tabelacı olarak şimdi ise tabe...

Alüminyum Tabela Bakırköy

Bakırköy tabelacı olarak bugün inceleyeceğimi...

Totem Tabela Bakırköy Tabelacı

Şimdiki konumuz tabela çeşitleri arasında yine...

Kutu Harf Tabela Bakırköy

Tabela çeşitlerinden bir diğeri ise kutu harf t...