Bahçelievler Tabela

Tabela, yön göstermek, tanıtım yapmak, bilgilendirmek amacıyla sokaklarda görebileceğiniz platformlara denir. Bu platformlar ticari veya kamu hizmetli kullanılabilir. Bahçelievler tabela, müşterilerine ışıklı tabela, led tabela, çatı tabela ve polikarbon tabela çeşidinde kaliteli çalışmalarıyla ön plana çıkmaktadır. Bu yazımızda sizlere kullanacağınız alana göre tabela seçmenize yardımcı fikirler vereceğiz. Tabela çeşitlerini tanıtmakla başlayalım;

 

Işıklı Tabela Ve Led Tabela

İki tabela çeşidinde de aydınlatmak için led kullanılır. Tasarımları son derece hoş ve kolay ilgi çeker. Aralarındaki fark led tabelanın hareket edebiliyor olmasıdır. İki tabelada da önemli olan alınan ledlerin kalitesi ve ömrüdür. Uzun ömürlü ledler sizlere tabelanızı uzun sure kullanma imkanı sunacaktır. Bu tabela çeşitlerinin maliyeti yüksektir ancak üzerine koyacağınız yazı ya da logo kolaylıkla akılda kalır ve ilgi çekicidir. Bu nedenle ışıklı veya led tabelayı tercih edebilirsiniz.

Çatı tabela

Çatı tabelanın boyutu ve kullandığı malzeme diğer tabela çeşitlerine göre çok daha fazladır. Bu nedenle en pahalı tabela çeşididir. Avantajları ise yüksekte bulunduğundan her yerden görünebilmesidir. Çok fazla kişiye hitap eder. Görünmekte zorluk yaşayan işletmeler için son derece faydalıdır ve bahçelievler tabela da bu tabela çeşidini kullanıyor.

Polikarbon Tabela

Polikarbon tabela en uzun ömürlü tabela çeşididir. Fazlasıyla dayanıklıdır ve görsel olarak göz yormaz, dikkat çeker. Uzun süreli çalışacak işletmelerin kullanması için uygundur.

Tabelalar hakkında bilgi verip çeşitlerini tanıttığımız yazımızın sonuna geldik. Tabela çeşitleri hakkında daha fazla bilgi almak için bahçelievler tabela – bize ulaşın kısmından iletişim kurabilirsiniz.Sosyal Medyada PaylaşYorum Yapınız

Led Tabela Bahçelievler

Bahçelievler Tabelacı olarak bu seferki y...

Vinil Germe Tabela Bahçelievler

Günümüzde en çok dikkat çeken tabela sisteml...

Bahçelievler Tabela

Tabela, yön göstermek, tanıtım yapmak, bilgil...

Kutu Harf Tabela Bahçelievler

Bu yazımızda sizlere bahçelievler tabela...

Işıklı Tabela Bahçelievler

Bahçelievler tabela olarak bu kısımda sizlere ...

...