Ataköy Tabela

Ataköy tabela kısmımızda sizlere tabelalar hakkında kısa kısa bilgiler aktaracağız. Eğer sizlerde tabelaya yaptırmayı düşünüyorsan ız size tavsiyem birazdan bahsedeceğimiz tabelalar hakkındaki bilgileri okumanız olacaktır. Tabelacı olarak bu yazımızda ışıklı tabela, ışıksız tabela, kutu harf tabela gibi tabela çeşitlerine değineceğiz. Müşterilerimizin tabela seçiminde oldukça dikkatli olması gerekmektedir. Çünkü tabelalar müşterilerin dikkatlerini çekmek açısından son derece önemlidir. Bundan dolayı tabela seçiminin önemi bir hayli artmaktadır. Tabela seçerken bir çok unsur önemlidir. Bu unsurlardan ilki ve en önemlilerinden birisi ise tabelanın yerleştirileceği alandır. Bununla birlikte tabelanın bu alanda nasıl daha da dikkat çekmesidir. İş de bu durumda olaya tabela seçimi girmektedir. Dilerseniz ışıklı tabela çeşitleri dilerseniz ışıksız tabela çeşitlerini seçerek müşterilerinizin dikkatlerini daha çok çekebilirsiniz. Lafı çok daha fazla uzatmadan dilerseniz bazı tabela özelliklerine bakalım:

Işıklı Tabela

Bu tabela çeşidinin bir çok türü bulunmaktadır. Özellikle ışıklı tabela yaptırmayı düşünüyorsanız eğer burada dikkat edilmesi gereken konu tabela içerisinde kullanılan aydınlatma sistemlerinin kalitesi olduğunu söyleyebiliriz. Tabela içerisinde kullanılan aydınlatma sistemleri ne kadar kaliteli olursa tabelanın da ömrü bir o kadar uzun olmaktadır. Bununla birlikte ışıklı tabela çeşitleri arasında bulunan bir çok tabela çeşidinden müşterinize hitap edecek türü seçmeniz diğer önemli hususlar  arasında bulunmaktadır. Ataköy tabela olarak ışıklı tabelaların diğer tabela çeşitlerine göre daha çok dikkat çektiğini söyleyebiliriz.

Işıksız Tabela

Işıksız tabelalar adından anlaşılacağı üzerine içerisinde aydınlatma sistemlerinin bulunmadığı tabela çeşididir. Bu tabela çeşidinde de tıpkı ışıklı tabelada olduğu gibi kendi içerisinde bir çok türü bulunmaktadır. Işıksız tabelanın bir çok türünün ışıklı tabeladaki türlere oranla daha uygun fiyatlı olması bu tabelayı cazip kılan etkenlerden birisidir. Aynı zamanda az öncede belirttiğimiz gibi içerisinde  aydınlatma sistemi kullanmadığından  dolayı ışıklı tabelaya oranda daha dayanıklıdır.

Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela yazının harflerinin kesilerek oluşturulan tabela çeşididir. Bu tabelalar yine kendi içerisinde  bir çok türü bulunmaktadır. Ataköy tabela olarak kutu harf tabela yaptıracak olan müşterimizin ilk olarak yazının yazılacağı fontu seçmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Daha sonra fontu seçilen ve yazılan yazı CNC adı verilen makine yardımıyla düzgün bir şekilde kesilmektedir. Sonrasında ise müşterimiz ışıklı kutu harf tabela istediyse kutu harflerin iç kısımlardan ledler yardımıyla aydınlatma sistemi oluşturulmaktadır. Işıksız kutu harf tabelalarda bu işleme gerek yoktur. Işıksız kutu harf tabela çeşitleri bu saymış olduğumuz özelliklerden dolayı ışıklı kutu harf tabelaya oranla daya uygun fiyatlıdır.

Ataköy tabela olarak bu yazımızı burada bitiriyoruz. Tabela çeşitleri hakkında daha fazla bilgi almak için sitemizde bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

ataköy tabelaSosyal Medyada PaylaşYorum Yapınız

Ataköy Tabela

Ataköy tabela kısmımızda sizlere tabelalar hak...

...

...

...

...

...

Son Yazılar