Canvas Baskı Hizmeti

Ev dekorasyonu planlamalarında kütüphane raflarında, şifoniyer ve komodinlerde kendilerine yer bulan çerçeveli fotoğraflar ya da duvarlara asılan tablolar ve puzzleların yanına son dönemlerde daha dekoratif ve göze hoş gelen yapılarıyla canvas baskı ile üretilen tuvaller de eklendi."Canvas baskı nedir?"diye soruyorsanız eğer, bu teknikle üretilen tabloları aslında gittiğiniz kafelerde dekoratif süs olarak, alışveriş merkezlerinde ise satılık olarak her gün gördüğünüzü söyleyelim.

Canvas baskı nedir?

Tuval baskı olarak da adlandırılan canvas baskı, fotoğraflarınızı ya da dilediğiniz bir resmi sanki yağlı boya tablosuymuş gibi bir tuval üzerinde odanızın duvarına asmanızı sağlıyor. Bu baskı tekniğiyle oluşturulan canvas tablolar ya da diğer ismiyle canvas tuvaller gerek eve kattıkları sanatsal hava, gerekse de ihtişamlı görünümleriyle yeni evlenen çiftlerin evlerini görsel olarak zenginleştirirken tercih ettikleri ilk dekoratif ürünlerden biri olmaya başladı. Bunun yanında hediye olarak da sunulmaya oldukça müsait olan canvas tablolara değişik efektler katılarak sıra dışı sonuçlar elde edilebiliyor. Sadece kişisel fotoğraflar değil, tercih edilebilecek dini, tarihi, sanatsal ve doğa konulu motifleri de canvas baskı ile tuvallere geçirebilmek mümkün. Van Goghun;"Yıldızlı Gece"; isimli meşhur tablosunu ya da Picassonun çok sevilen Guernicasını duvarınızda bir tuval üzerinde size özel hazırlanmış boyutlarıyla görmek istemez miydiniz? Hatta tercih ettiğiniz takdir de bu ürünlerin farklı yüksekliklerde üç veya beş parçaya ayrılarak hazırlanmış versiyonları da evinize ayrı bir hava katacaktır. 180 derecelik kadraj açısı sunan panaromik baskılı tek bir canvas tabloyla da ev içi görselliğini zenginleştirmeniz mümkün. Kanvas baskı ile hazırlanan tablolar için seçebileceğiniz birçok alternatif mevcut.

Yağlı boya tablolarda görebileceğiniz gerçek ahşap çerçeveleri ve kaliteli kumaşları kullanarak kanvas baskı ile hazırladığımız tuvallerin gerek gerginliği gerekse de köşe zımbalamaları gibi kritik her ayrıntısına dikkat ediyoruz. Baskı kalitemiz, basılmasını istediğiniz görselin evinizin içinde canlanarak sanki yaşamınıza katılabileceği hissini vererek evinizi ve sizi keyiflendirecek.Sosyal Medyada PaylaşYorum Yapınız

Kartvizit Ölçüleri

Kartvizit ölçülerini ikiye ayırabiliriz...

Bakırköy Matbaa

Bakırköy matbaa olarak firmanızın matba...

Afiş Fiyatları

Afiş, tasarım ve sanat kaygısının aynı ağı...

Branda Fiyatları

Branda daha çok kış hava şartlarında korunmak...

Kartvizit

Kartvizit; iş hayatının en önemli ve fa...

Bakırköyde Grafik Tasarım

Görseli geliştirmek ve istenen mesajların ileti...