Branda Fiyatları

Branda daha çok kış hava şartlarında korunmak için polyester kumaş ile oluşturulan ürünlere verilen bir isimdir. Çok kullanım alanı olmakla birlikte daha çok kış hava şartlarında kullanılmaktadır. Değişik kumaş ve çeşitleri bulunmaktadır. Kışın kullanıldığı kadar artık yazları da kullanılan malzeme olan branda, kullanıcılarına birçok avantaj sağlamaktadır.

Branda gölgesinde huzur içersinde oturabileceğiniz hızlı yapıdır. Branda su geçirmez kumaş cinsi, güneş ve ışığa karşı her mevsim sizi korumak için hızlı kapalı alanlar yaratmaya yarar. Havuz, Bahçe, Kafe gibi mekânlarda ve açık alanlardan faydalanmaya yarar. Geçici bir yere yapı yapılamayacağı için branda yapılmaktadır. Bu yönüyle hem maliyeti ucuz olmaktadır ve hem de tekrar tekrar kullanılabilmektedir.

Branda çeşitleri

- Tente
- Şeffaf Mika Uygulamaları
- Kamyon Brandası
- Kamyonet Tentesi
- Tavuk Çiftliği Soba Brandaları
- Pazar Şemsiyeleri & Brandaları

Genel itibari ile branda çeşitleri bu şekildedir. Kullanım alanlarına göre farklılıklar göstermektedir.

Yapılan işe uygun olarak branda fiyatları da değişiklik göstermektedir. Hangi alanda yapılacağı, kullanılan malzemelerin kalitesi ve alanın büyüklüğü branda fiyatları konusunu belirleyen en önemli unsurlardır.

Tente ve baranda fiyatları kumaşın ve sistemin kalitesini göre değişiklik göstermektedir. Çünkü bu hususta oldukça fazla çeşit bulunmaktadır.

Katlanabilir tente, şeffaf branda veya havuz ve plaj brandası gibi birçok çeşit vardır. Tabii ki bu çeşitlerin her birinde kullanılan malzemelerin kalitesi de branda fiyatını belirlemektedir. Ortalama bir kalitedeki 3 metre çelik çardak tentenesi ve otomatik kapının fiyatı 300 lira çıvarındadır.

Gölgelikler portatifse eğer fiyatı 200 lira çıvarındadır. Bu fiyat ortalama bir kalitedeki malzemeden yapılan brandalardır. Fiyatlar kullanılan malzemenin kalitesine göre değişmektedir. Bu nedenle yapılan malzemenin kalitesi fiyatları belirlemektedir.Ev için düşünülüyorsa brandanın fiyatı 100 lira civarında olmaktadır.Kalite, ebat ve kullanılan malzemeye göre fiyat değişmektedir. Dükkanlar için kullanılan brandaların fiyatları 500 tl den başlamaktadır.

Branda Fiyatları

Branda baskı fiyatları da ebetteki ebatlara göre değişmektedir. Ebadın büyüklüğü ve genişliği fiyatın belirlenmesinde en büyük rolü oynamaktadır.Sosyal Medyada PaylaşYorum Yapınız

Kartvizit Ölçüleri

Kartvizit ölçülerini ikiye ayırabiliriz...

Bakırköy Matbaa

Bakırköy matbaa olarak firmanızın matba...

Afiş Fiyatları

Afiş, tasarım ve sanat kaygısının aynı ağı...

Branda Fiyatları

Branda daha çok kış hava şartlarında korunmak...

Kartvizit

Kartvizit; iş hayatının en önemli ve fa...

Bakırköyde Grafik Tasarım

Görseli geliştirmek ve istenen mesajların ileti...