Bakırköy Matbaa

Bakırköy matbaa olarak firmanızın matbaa alanında ihtiyacı olan hertürlü matbaa hizmetlerini vermekteyiz.Bakırkö Matbaa olarak sizlere önerimiz bizden teklif almadan karar vermeyin.Yapmış olduğumuz matbaa hizmetlerimizden bazılarına kısaca göz atacak olursak :

Kartvizit : Kartvizit firmanızın kurumsal kimliğini yansıtması adına oldukça önemldir.Refik Reklam olarak dilerseniz göndermiş olduğunuz tasarımı dilerseniz de firmanıza özgün tasarım yaparak sizlere kartvizit hizmeti vermekteyiz.

Dergi : Dergiler bilindiği gibi genel olarak aylık olarak çıkarılan süreli yayınlardır.Standart dergi boyutu A4 olmakla birlikte ortalama sayfa sayısı ise 20 ile 100 arasındadır.

Katalog : Özellikle ürün tanıtımı açısında önemli bir konuma sahip olan kataloglar ürünlerinizi müşterilerinize en çekiçi şekilde tanıtmanızı sağlamaktadır.

Dijital Baskı :Firmaların reklam amaçlı olarak yaptırmış oldukları afiş,bilboard gibi lanalarda sıklıkla kullanılan baskı çeşidir.Bünyemizde bulunan dijital baskı makinesi sayesinde kaliteli baskının yanı sıra oldukça ucuz fiyatlara hizmet vermekteyiz.

Davetiyeler : Birç çok yerde kullanılan davetiyelerin gösterişli olması sizlerin prestiji açısından önemli bir konuma sahiptir.Refik Reklam olarak dilerseniz size özgün tasarım dilerseniz var olan hazır davetiye şablonları ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz hizmetlerin yanı daha bir çok matbaa alanında hizmet vermekteyiz.Bu hizmetlerimize dilerseniz http://www.refikreklam.com/matbaa-baski/ kısmından ulaşabilir dilersenizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.Sosyal Medyada PaylaşYorum Yapınız

Kartvizit Ölçüleri

Kartvizit ölçülerini ikiye ayırabiliriz...

Bakırköy Matbaa

Bakırköy matbaa olarak firmanızın matba...

Afiş Fiyatları

Afiş, tasarım ve sanat kaygısının aynı ağı...

Branda Fiyatları

Branda daha çok kış hava şartlarında korunmak...

Kartvizit

Kartvizit; iş hayatının en önemli ve fa...

Bakırköyde Grafik Tasarım

Görseli geliştirmek ve istenen mesajların ileti...