Bakırköy Dergi Basım Hizmeti

Dergicilik alanında sektörel yayıncılık oldukça köklü bir geçmişe sahip. Birçok büyük firma kurumsal kimliklerini daha da genişletebilmek, markalarını ve imajlarını yüksek seviyelerde koruyabilmek amacıyla kendilerine ve içinde bulundukları sektöre dair haberler içeren dergiler yayınlamaktadır. Bu, marka imajını daha da yükselten eylemlerden biri olmakla beraber sektör içindeki bilgi akışını da en üst düzey yetkiliden en altta çalışan kişiye, hatta sektörün içinde olmadığı halde o alana ilgi duyan kişilere kadar ulaştırır. Bu da üretilen ürünlerin daha çok talep altında kalmasını sağlayarak sektörün gelişmesini sağlar. Ve tüm bunların hepsi dergiyi yayınlatan firmaya büyük bir katma değer olarak geri döner. Bakırköy Dergi Basım olarak, firmamız bu konuda size yardımcı olmaya hazır.

Firmamız,müşterilerinin birer kurumsal kimlik kazanması için onlara dergi basımıyla hizmet vermeye devam ediyor. Yüksek çözünürlüklü ve canlı ofset baskılarımız ile sektörünüzün en profesyonel dergilerine imza atabilirsiniz. Tecrübemiz ve profesyonel çalışma ekibimiz ile dergilerinizi aynı hayal ettiğiniz şekillerde elinize alacaksınız. Ayrıca grafik tasarım ekibimiz dergilerin kapak tasarımından mizanpajına kadar sizlere destek olacak. Ekonomik dergi basım fiyatları ile kaliteli işçiliği bir arada sunan Bakırköy Dergi Basım piyasadaki diğer basım firmaları arasından çoktan sıyrıldı bile! Son teknolojik gelişmelere göre donattığımız matbaamızda tamamı bilgisayar kontrollü makinelerimizle kaliteli kağıtlar üzerine uyguladığımız dergi basımları müşterilerimizin kurumsal imajlarına katma değer sağlıyor. Başarımızı her ne kadar iyi bir pazarlama, hızlı ve kaliteli hizmetlerimiz sayesinde elde ediyorsak da, biliyoruz ki müşterilerimizin memnuniyeti kişisel iletişimden geçer. Sizlerin Bakırköy Dergi Basım deneyimini mutlu bir şekilde yaşamanız için tüm hizmetimizi müşteri odaklı olarak gerçekleştiriyoruz. Öncelikle, planladığınız derginin ana hatları üzerinde çalışıp, sizin hedeflerinize göre en uygun ve en verimli sonuçları alabileceğiniz baskıyı yapmaya gayret ediyoruz. Bu noktada karşılıklı iletişimimiz en başarılı sonucu almamıza yardımcı oluyor.

Dergi Basım Fiyatları

Daha önce yaptığımız işlerimize ve bizimle beraber tüm bu dergi basım sürecini deneyimlemiş olan referanslarımıza ulaşmak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın. Ayrıca dergi basım fiyatları ve diğer baskı fiyatları hakkında da sitemizin iletişim sekmesinden lütfen bizimle irtibata geçebliirsiniz.Sosyal Medyada PaylaşYorum Yapınız

Kartvizit Ölçüleri

Kartvizit ölçülerini ikiye ayırabiliriz...

Bakırköy Matbaa

Bakırköy matbaa olarak firmanızın matba...

Afiş Fiyatları

Afiş, tasarım ve sanat kaygısının aynı ağı...

Branda Fiyatları

Branda daha çok kış hava şartlarında korunmak...

Kartvizit

Kartvizit; iş hayatının en önemli ve fa...

Bakırköyde Grafik Tasarım

Görseli geliştirmek ve istenen mesajların ileti...